Czasami zdarza mi się zrobić sobie wagary od pracy 😉 tym razem pojechałam na klasową wycieczkę. Ale moment … miałam ze sobą aparat, więc jednak to tak, jakbym była w pracy. Taką pracę to ja uwielbiam!
-
<!-- wp:paragraph --> <p>Pojawiło się w studiu nowe tło do sesji dziecięcych.
-
<!-- wp:paragraph --> <p>Tym razem zapraszam Was do obejrzenia zdjęć z sesji
-
<!-- wp:paragraph --> <p>Sesje świąteczne to okazja nie tyko, żeby wzbogacić
Co nowego na blogu
Znajdziesz na blogu
- galerie (25)
- inne (9)
- jak pracujemy (2)
- Koszalin i okolice (14)
- nowości w studiu (2)
- po pracy (1)
- publikacje (1)
- sesja plenerowe (3)
- sesje kobiece (4)
- sesje produktowe (2)
- sesje studyjne (10)
- sesje tematyczne (20)
- Wasze historie (7)













































Sorry, the comment form is closed at this time.